, 4 grudnia, 2018, brak komentarzy

Angielski dla dzieci – 100 pierwszych słów i fraz

Nasz nowy kurs „Angielski dla dzieci – 100 pierwszych słów i fraz” jest adresowany dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, które rozpoczynają naukę języka angielskiego.

Bazuje on na prostej metodzie, która opiera się na prezentacji najbardziej popularnych słów języka angielskiego oraz nauce budowania prostych wypowiedzi na nich opartych.

Jak wiemy nie wszystkie słowa języka są tak samo ważne. Na przykład w języku polskim, niektórych słów używamy częściej, a niektórych rzadziej. Tak samo jest i w języku angielskim. Dlatego też ucząc się języka angielskiego najlepiej jest zacząć od słów często używanych. [1] Tym samym ten krótki kurs bazuje na stu popularnych słowach języka angielskiego.

Poprzez poznanie 100 pierwszych słów i fraz na nich opartych dziecko zdobędzie podstawy języka angielskiego, które będzie mogło rozwijać dalej. Na pewno będzie to dobre wprowadzenie do języka angielskiego.

Kurs ten będzie składał się z dziesięciu lekcji. W każdej lekcji zaprezentujemy dziesięć nowych słów. Przykłady zdań pojawiające się w kolejnych lekcjach będą zawierać nowe słowa dołączone w nowej lekcji, oraz niektóre ze słów, które pojawiły się wcześniej. Tym samym poziom trudności lekcji będzie progresywnie wzrastał.

Wszystkim lekcją towarzyszą nagrania wymowy, wykonane przez chłopca pochodzącego z Anglii.

Spis treści

Lekcja pierwsza

Kojelne lekcje już wkrótce.

Przypisy

[1] Aby dowiedzieć się, które to słowa języka angielskiego są najczęściej używanymi, możemy kupić słownik frekwencyjny (frequent dictionary) lub z korzystać z list frekwencyjnych dostępnych w Internecie. Jeden z takich słowników został wydany przez PWN.
 

Dziękujemy za zainteresowanie naszym bezpłatnym kursem „Angielski dla dzieci – 100 pierwszych słów i fraz”.


Kategorie: Język angielski dla dzieci Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *