, 14 marca, 2017, brak komentarzy

Darmowe ebooki w języku angielskim dla dzieci z nagraniami audio na Oxford Owl

Darmowe ebooki w języku angielskim dla dzieci są dostępne na Oxford Owl.  Znajdziemy ich tam co najmniej 250, z których będziemy mogli korzystać bezpłatnie.

Jednakże to, co oferuje Oxford Owl to nie tylko książki do czytania, ale coś więcej.

Wszystkim tym ebookom towarzyszą nagrania audio. Oznacza to, że mamy do wyboru czytanie tekstu lub słuchanie narratora, który przeczyta naszemu dziecku książkę.

Jest to świetnym rozwiązaniem dla dzieci polskojęzycznych, uczących się języka angielskiego. W ten sposób mogą one czytać same lub wysłuchać czytania z doskonałą angielską wymową i akcentem.

Wszystkie ebooki podzielone są na sześć kategorii wiekowych: 3-4, 4-5, 5-6, 6-7, 7-9, 9-11.

Ebooki można czytać zarówno na komputerze, jak i na tablecie czy smartfonie. Po wyborze książki, należy kliknąć na link „Read eBook”. Wszystkie ebooki, w odróżnieniu od książek drukowanych,  mają na okładce narysowaną literę „e”.

W przypadku niektórych książek, będą to wyłącznie audio książki, bez tekstu do czytania. W tym przypadku zobaczymy link „Listen to audiobook”.

 

Korzystanie z serwisu

Aby móc korzystać z materiałów dostępnych na Oxford Owl konieczne jest zarejestrowanie się.

W tym celu należy przejść do „Join us” (które znajduje się na pasku zadań na górze ekranu), a następnie podać swój email i wymyśleć hasło, przy pomocy którego będziemy się logować.

Należy również zaznaczyć, czy chcemy mieć dostęp do serwisu, jako nauczyciel (teacher) czy rodzić (parent). Po potwierdzeniu naszego emaila będziemy mieli dostęp do wszystkich darmowych ebooków.
Darmowe ebooki w języku angielskim dla dzieci na Oxford Owl to naprawdę wspaniała oferta.

Odwiedź Oxford Owl

 


Kategorie: Materiały dla dzieci Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *