, 6 czerwca, 2017, brak komentarzy

Darmowe książki dla dzieci w języku angielskim. Pobierz bezpłatnie.

Jeżeli chcesz, aby twoje dziecko nauczyło się języka angielskiego, czytaj mu bajki w tym języku. Jest to świetny sposób nauki języka obcego, wykorzystywany przez rodziców na całym świecie.

Poniżej zamieszczamy odnośnik do strony, z której możesz pobrać za darmo książki dla dzieci w języku angielskim, które stały się klasykami i są uwielbiane przez dzieci.

Możesz je czytać w przeglądarce internetowej lub ściągnąć na dysk twojego komputera, laptopa, tableta czy inne urządzenie.

Aby pobrać książkę po prostu najedź myszką na miniaturę zdjęcia okładki książki, którą chcesz pobrać, kliknij prawym przyciskiem myszki, i wybierz „Zapisz link jako …”

Książki są zapisane w formacie PDF, tak więc potrzebujesz mieć zainstalowany pdf reader, na przykład Adobe Reader, który możesz pobrać tutaj.

Aby czytać lub pobrać darmowe książki w języku angielskim odwiedź  Children’s Books Forever.

 

Inne materiały

Portal Oxford Owl oferuje dostęp do wielu ebooków po angielsku dla dzieci i młodzieży, z których wiele jest wyposażonych w wersję audio. Oznacza to, że nie tylko możemy samemu czytać wybraną książkę, ale również posłuchać narratora. Jest to świetne rozwiązanie dla uczących się języka angielskiego.
Ucząc się języka angielskiego bardzo ważne jest osłuchanie się z prawidłową wymową słów i fraz. Widząc i słysząc tekst nasze dziecko znacznie łatwiej nauczy się jak prawidłowo wymawiać słowa i frazy.

Więcej o Oxford Owl jest powiedziane tutaj.

 

Ponadto darmowe książki dla dzieci w języku angielskim są dostępne do pobrania z aplikacją Kindle od księgarni internetowej Amazon.
Korzystając z aplikacji Kindle mamy możliwość zakupu wersji audio naszych książek, która będzie zsynchronizowana z tekstem książki. Nie jest to jeszcze dostępne dla wszystkich książek, ale zawsze będziemy mogli znaleźć coś dla siebie.

Więcej na ten temat mówię tutaj.

 


Kategorie: Książki audioKsiążki dla dzieciMateriały dla dzieci Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *