, 22 marca, 2017, 1 komentarz

Rewelacyjny podcast do nauki języka angielskiego

„Doing English” jest to podcast do nauki języka angielskiego, który prowadzi Brytyjczyk o imieniu Julian.

Zanim powiem o tym, kim jest prowadzący, zacznę od tego, że słuchając tego podcastu usłyszymy klarowny, czysty język angielski z brytyjskim akcentem. Prowadzący wypowiada każde słowo wyraźnie i zrozumiale. Jednym słowem świetny materiał do słuchania i przyswajania właściwej wymowy słów języka angielskiego.

Jednakże podcast ten oferuje znacznie więcej niż klarowny, czysty język angielski.

Każdy epizod zawiera pouczające, motywujące, inspirujące, a zarazem praktyczne idee na temat nauki języka angielskiego. Za każdym razem nauczymy się czegoś, dowiemy się czegoś nowego.

Wszystko to, czym Julian dzieli się, nie są to puste frazy, ale rzeczy pochodzące z jego doświadczenia, zarówno z jego pracy jako nauczyciel języka angielskiego, oraz jego własnej nauki języka japońskiego.

 

O Julianie

Julian przeprowadził się z Wielkiej Brytanii do Japonii w 2007 roku. Przeprowadzając się do Japonii zamierzał pracować jako artysta. Jednakże po tym, jak spróbował pracy jako nauczyciel angielskiego, całkowicie oddał się tej profesji.

Następnie ukończył studia magisterskie z lingwistyki stosowanej i nauczania języka angielskiego. Obecnie pracuje nad doktoratem z psycholingwistyki.

Mieszkając w Japonii w ciągu dwóch i pół roku nauczył się on języka japońskiego, zdając egzamin proficiency, czyli egzamin dla najwyższego poziomu zaawansowania.

Japoński jest uważany za najtrudniejszy język do nauki dla osób angielskojęzycznych. Julian był w stanie opanować ten język, więc ma wiele do powiedzenia na temat nauki języków obcych. I może również pomóc tobie w twoich zmaganiach z nauką języka angielskiego.

Gorąco polecam ten podcast, naprawdę można się wiele z niego nauczyć. Julian adresuje ten podcast szczególnie osobom, które potrzebują języka angielskiego w swojej pracy zawodowej, czy to jako nauczyciele czy w biznesie, itd.

Jednakże moim zdaniem jest to świetny podcast dla każdego, nawet jeżeli tylko rozpoczynasz naukę angielskiego.

 

Kolejne odcinki podcastu pojawiają się raz na tydzień.

 

Odwiedź jego stronę internetową Doing English i zapisz się na newsletter.

Odwiedź jego kanał YouTube.

A co najważniejsze „zasubskrybuj” jego podcast na iTunes.

 


Kategorie: Jak się uczyćPodcasty Tagi: ,

1 komentarz to “Rewelacyjny podcast do nauki języka angielskiego”

  1. Hear English

    Cześć. Możesz polubić mój podcast, https://itunes.apple.com/pl/pb/podcast/the-full-english-experience/id1268349176?mt=2&ls=1 z mojej strony: http://fullenglishexperience.com/. Dziękuję Ci

    Odpowiedz


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *