, 22 marca, 2017, brak komentarzy

Rewelacyjny podcast w języku rosyjskim – Радио Активное Шоу

РАШ czyli Радио Активное Шоу to podcast w języku rosyjskim. Podcast ten jest naprawdę fascynujący i niesamowicie zabawny, lecz również nie pozbawiony głębokich myśli o życiu.

Prowadzący program to Антон Комолов (Anton Komołow) z Moskwy i Елена Абитаева  (Lena Abitaewa).

Według prowadzących tą audycję jest to program o relacjach, kobietach, mężczyznach, miłości, seksie, pieniądzach i psychologii.

Chociaż nie jest to program przeznaczony dla uczących się języka obcego, to mimo wszystko warto go słuchać. Kontakt z żywym, naturalnym językiem jest ważny od samego początku nauki. Nawet, jeżeli nie wszystko będziemy rozumieć, poprzez regularne słuchanie tego typu audycji nasza zdolność zrozumienia języka będzie poprawiać się. Osłuchanie się z językiem obcym ma również duży wpływ na naukę prawidłowej wymowy słów i zdań.

Niezależnie od naszego stopnia zaawansowania w języku rosyjskim, jeżeli połączymy te dwa elementy, to znaczy naukę języka oraz naturalny kontakt z nim, to szybko zobaczymy efekty naszej pracy.

Kolejne epizody można słuchać lub pobrać na urządzenie mobilne przez iTunes, lub ze strony internetowej programu europaplus.podfm.ru.

Gorąco polecam.

 


Kategorie: Podcasty Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *